Etimesgut Halı Yıkama | Tel: 226 02 72 | ETİMESGUT HALI YIKAMA Etimesgut Halı Yıkama   |   Fiyat Listesi   |   Kampanyalarımız   |   Hakkımızda   |   İletişim   |   Video Galeri

 . Halı Yıkama
 . Etimesgut Koltuk Yıkama
 . Etimesgut Yorgan Yıkama
 . Halı Yıkama Aşamaları
 . Etimesgut ta Overlok Yapılır
 . Etimesgut Böcek İlaçlama
 . Etimesgut Halı Koltuk Silme
 . El-Dokuma Halısı Yıkama
 . Etimesgut
 . Basında Halı Yıkama
 . Yerinde Halı Yıkama
 . Leke Çıkarma Yöntemleri
 . Halı Yıkama Bölgelerimiz
 . En Çok İzlenen Videolar
 
Etimesgut Halı Yıkama İlanlar

Etimesgut halı yıkama olarak ilan ediyoruz. Firmamız tam otomatik halı yıkama makinesi halı halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

 
Etimesgut Halıyıkamacı

  Siz yoksa halılarınızı oto yıkamacıyamı veriyorsunuz.Aman dikkat halılarınızın otolarla aynı yerde yıkanmasına asla müsade etmeyin. Çünkü bu işin gerçek ustaları Etimesgut halı yıkama Şirketinde görevliler. Onlar yıllardır halı yıkama ve koltuk yıkama işi ile uğraştıkları için bu işin ustası oldular.Sizde takdir edersinizki bir insan inşaat işçisi olarak çalışırsa ilerde iyi bir aşçı olamaz ama iyi bir inşaat ustası olur. Evet biz bu işe halı dokuma işinden başladık ve şimdi halı yıkama ustasıyız. Şirketimiz tarafından sunduğumuz bütün hizmetlerimiz garantilidir. Etimesgut Halı Yıkama sizlerin kaliteli mekanlarınızın temiz kalmasını sağlar.

 
Etimesgut Halı Yıkama El Dokuma

  Etimesgut halı koltuk yıkama şirketi olarak el emeği göz nuru yün halılarınızı en iyi biz yıkama yaparız.Halı yıkama aslında benzeri olmayan bir sanattır.Evinizde baba yadigarı el dokuma halınız var. Her hangi bir halı yıkamacı firmaya yıkama yapmaları için verdiniz ve teslim aldığınızda güzelim halınızın kök boya olan boyaları birbirina karışmış. Panik yapmayın biz Etimesgut halı yıkama şirketi olarak <>Evet yanlış okumadınız. Biz halınızın eski rengini geri getiriyoruz.

 
Etimesgut Kanepe Yıkama

  Etimesgut halı yıkama olarak uyarıyoruz. Etimesgut'ta kanepe yıkayan halı yıkamacı varmı diye hiç boşuna vakit kaybetmeyin. Biz Etimesgut halı yıkama ekibi olarak evinize geliyor ve yerinde kanepe yıkama işlemini yapıyoruz. Koltuk yıkama ekibimiz aynı zamanda kanepe yıkıyor. Etimesgut halı yıkama ekibi evinize kanepe veya koltuk yıkama için gelirken parkelerinize zarar vermemek için yere sermelik 10 metrekare büyüklüğünde naylon getirir ve kanepelerinizi deterjanlı bol su ile tertemiz yıkar.

 
Etimesgut Halı Yıkama Memnuniyet

  Etimesgut halı yıkama şirketimizde en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Halınızı verdiğiniz amatör halı yıkamacılar veya oto yıkama firmaları halınızın rengini soldurabilir, hatta halınızı yırtabilir.Bu tür durumlarda o firmalarda yetkili kimseyi bulamazsınız. Etimesgut halı yıkama şirketi olarak siz değerli halkımızın asla öyle bir duruma düşmemeniz için bütün hizmetlerimiz fabrikamız garantisindedir. Yani Etimesgut halı yıkama firmamızda memnuniyetiniz garanti kapsamında.

 
Etimesgut Halı Yıkama Şirketi Güncel Haberler

Etimesgut Halı Yıkama Sık Sorulanlar
Etimesgut Halı Yıkama Disiplini
Etimesgut Halı yıkama Videosu
Etimesgut Halı Yıkama Kış Mevsimi
Etimesgut Halı Yıkama Step Halı Yıkama
Etimesgut Halı Yıkama Ar-ge
Etimesgut Halı Yıkama ve Kurutma
Etimesgut Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

 
 
 
Etimesgut Lila Halı Yıkama Videomuzu İzleyin

Etimesgut Halı Yıkama Web Sitemize Hoşgeldiniz.
Etimesgut Halı Yıkama Web Sitemize Hoşgeldiniz.

Etimesgut Halı Yıkama Kadife Koltuk Yıkama
Etimesgut Halı Yıkama Kadife Koltuk Yıkama

    Koltuk takımı yıkama kavramı aslında son 6 yıl öncesine kadar yoktu. Eve gelen temizlikçi bayanların veya ev hanımlarının, evin koltuk takımını silmeleri ile olurdu koltukların tüm temizliği. Etimesgut halı yıkama firmamız gibi önde gelen bazı firmaların ve teknolojik gelişime ışık tutan yenilikçi şahsiyetlerin sayesinde, endüstriyel koltuk yıkama makinesi icadedilerek koltuk yıkama işlemi yapılabildi.
    Etimesgut halı yıkama olarak koltuk takımlarınızı ve kadife koltuk takımı yıkama işlemlerini, tamamen hijyenik ve garantili olarak biz sunuyoruz. ...

1169 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Balık Kokusu
Etimesgut Halı Yıkama Balık Kokusu

    Biz millet olarak ve ülkemizin coğrafi konumu itibari ile denizle pek bir içli dışlıyızdır. Hatta denizden babam çıksa yeriz diyede deyimimiz vardır.Şimdi kış geldi, denizlerin bereketide arttı.Dolayısıyla kış mevsiminde balık tüketiminin artması nedeni ile evlerden balık kokuları gelmeye başladı. Ama Etimesgut halı yıkama olarak uyarıyoruz. Mutfağınızda balık pişirirken aspratörünüzün çalışıyor olmasına dikkat edin. Çünki balık kokusu evinizde ki halı, koltuk ve perdeleinize sinebibilir. 
     
Etimesgut halı yıkama firmamız, perd ...

1332 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Vişne Lekesi
Etimesgut Halı Yıkama Vişne Lekesi

     Bilindiği gibi halılarımıza, koltuk ve özellikle perdelerimize bulaşan meyve suyu veya meyve posası lekeleri zor lekelerdir. Bu lekelerin temizlenmesi ve izinin kalmaması için temizlik konusunda  en iyilerle çalışma yapılmalıdır. Etimesgut halı yıkama olarak halı, perde ve koltuk takımlarınızda ki meyva suyu lekelerini biz temizliyoruz.
    Etimesgut halı yıkama firmamız halınızda ki vişne lekelerini temizliyor. Vişne lekesi için bir çok pratik bilgiler önerilerek, tavsiyeler sıralarnır. Firmamız halılarınızda ki vişne lekelrini ispirto kullanarak tem ...

1413 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Akşam Servisi
Etimesgut Halı Yıkama Akşam Servisi

   Bilindiği gibi çalışan bayanlar eve akşam geldikleri için, halı yıkamacıya halı vermesi veya alması sorun teşkiletmektedir. Etimesgut halı yıkama firmamız, Etimesgutlu çalışan bayanlar için akşam servis aracı hizmetini başlatmış  bulunmaktadır. Çünki firmamız sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmaktadır.
  Etimesgut halı yıkama firmamız sizlerin kaliteli yaşantınızda temizliğin adresidir. Firmamızın verdiği akşam çalışanlar servisi ile Etimesgut halı yıkama olarak Etimegutta ki halı

1229 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Ön Yıkama Yapılır
Etimesgut Halı Yıkama Ön Yıkama Yapılır

   Etimesgut halı yıkama firmamız, fabrikaya gelen halılarınızın toz alma işleminin hemen ardından otomatik halı yıkama makinemizde, ön yıkamasını yapar. Etimesgut halı yıkama olarak halılarınızın ön yıkama sonucunda atık suyun nasıl olacağını görmek ve sizlerede göstermek istedik.
    Resimde gördüğünüz otomatik halı yıkama makinesinin ön yıkaması sonucu çok fazla kiri olmayan bir halıdan çıkan atık suyun resmidir. Değerli Etimesgutlular, Etimesgut halı yıkama firmamızın siz halkı ...

1210 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Stor Perde
Etimesgut Halı Yıkama Stor Perde

   Etimesgut halı yıkama olarak halı yıkama hizmetlerimizin yanında, firmamızın 3 yıldan beridir atılım hamleleri ve hizmet sahamızı genişletme çalışmaları sonucunda yeni hizmetlerimizle yola devam ediyoruz. Her firmanın daha yeni ufuklara yelken açıp, daha teniye ve iyi hizmet standartlarına ulaşma azmi ve gayrati inkaredilemez. Etimesgut halı yıkama firmamızın işine duyduğu aşk ve samimiyeti ile hep daha ilerici adımlarla adının en iyilerle anılmasını sağlamaktır.  Firmamızın bu gayratleri sonucunda; yün halı yıkama, yerinde halı yıkama, koltuk-kanepe ve oturma gurubu yıkam ...

1554 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Halı Durulama
Etimesgut Halı Yıkama Halı Durulama

   Değerli Etimesgutlular, bilindiği gibi ev hanımlarının evde halı yıkamalarında ki en zor kısım halıyı durulama yapatıktan sonra hemen suyundan halıyı kurtarmaktır. Ama ev hanımlarımızın elinde Etimesgut halı yıkama da olan halı sıkma makinesi olmadığı için bu mümün olmamktadır.
    Evet
Etimesgut halı yıkama olarak her zaman halı yıkama işleminde hiç bir masraftan kaçılmaması gerektiği kanaatindeyiz. Firmamız yaptığı halı yıkama ...

784 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Perde Kurutemizleme
Etimesgut Halı Yıkama Perde Kurutemizleme

  Etimesgut ilçemizde ve Ankara'da özel sektörde veya kamu kuruluşlarında çalışan bayanların çoktur. Bu nedenle halı yıkama, perde yıkama, yorgan yıkama, koltuk yıkama gibi ihtiyaçlarının profesyonel temizlik hizmeti veren Etimesgut halı yıkama firmamız gibi firmalardan almaları gerekmekedir. 
  Etimesgut halı yıkamacı firmayız ama halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama hizmetlerimiz yanı sıra perde yıkama ve kurutemiz ...

874 kez okundu Devamı...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10