Etimesgut Halı Yıkama | Tel: 226 02 72 | ETİMESGUT HALI YIKAMA Etimesgut Halı Yıkama   |   Fiyat Listesi   |   Kampanyalarımız   |   Hakkımızda   |   İletişim   |   Video Galeri

 . Halı Yıkama
 . Etimesgut Koltuk Yıkama
 . Etimesgut Yorgan Yıkama
 . Halı Yıkama Aşamaları
 . Etimesgut ta Overlok Yapılır
 . Etimesgut Böcek İlaçlama
 . Etimesgut Halı Koltuk Silme
 . El-Dokuma Halısı Yıkama
 . Etimesgut
 . Basında Halı Yıkama
 . Yerinde Halı Yıkama
 . Leke Çıkarma Yöntemleri
 . Halı Yıkama Bölgelerimiz
 . En Çok İzlenen Videolar
 
Etimesgut Halı Yıkama İlanlar

Etimesgut halı yıkama olarak ilan ediyoruz. Firmamız tam otomatik halı yıkama makinesi halı halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

 
Etimesgut Halıyıkamacı

  Siz yoksa halılarınızı oto yıkamacıyamı veriyorsunuz.Aman dikkat halılarınızın otolarla aynı yerde yıkanmasına asla müsade etmeyin. Çünkü bu işin gerçek ustaları Etimesgut halı yıkama Şirketinde görevliler. Onlar yıllardır halı yıkama ve koltuk yıkama işi ile uğraştıkları için bu işin ustası oldular.Sizde takdir edersinizki bir insan inşaat işçisi olarak çalışırsa ilerde iyi bir aşçı olamaz ama iyi bir inşaat ustası olur. Evet biz bu işe halı dokuma işinden başladık ve şimdi halı yıkama ustasıyız. Şirketimiz tarafından sunduğumuz bütün hizmetlerimiz garantilidir. Etimesgut Halı Yıkama sizlerin kaliteli mekanlarınızın temiz kalmasını sağlar.

 
Etimesgut Halı Yıkama El Dokuma

  Etimesgut halı koltuk yıkama şirketi olarak el emeği göz nuru yün halılarınızı en iyi biz yıkama yaparız.Halı yıkama aslında benzeri olmayan bir sanattır.Evinizde baba yadigarı el dokuma halınız var. Her hangi bir halı yıkamacı firmaya yıkama yapmaları için verdiniz ve teslim aldığınızda güzelim halınızın kök boya olan boyaları birbirina karışmış. Panik yapmayın biz Etimesgut halı yıkama şirketi olarak <>Evet yanlış okumadınız. Biz halınızın eski rengini geri getiriyoruz.

 
Etimesgut Kanepe Yıkama

  Etimesgut halı yıkama olarak uyarıyoruz. Etimesgut'ta kanepe yıkayan halı yıkamacı varmı diye hiç boşuna vakit kaybetmeyin. Biz Etimesgut halı yıkama ekibi olarak evinize geliyor ve yerinde kanepe yıkama işlemini yapıyoruz. Koltuk yıkama ekibimiz aynı zamanda kanepe yıkıyor. Etimesgut halı yıkama ekibi evinize kanepe veya koltuk yıkama için gelirken parkelerinize zarar vermemek için yere sermelik 10 metrekare büyüklüğünde naylon getirir ve kanepelerinizi deterjanlı bol su ile tertemiz yıkar.

 
Etimesgut Halı Yıkama Memnuniyet

  Etimesgut halı yıkama şirketimizde en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Halınızı verdiğiniz amatör halı yıkamacılar veya oto yıkama firmaları halınızın rengini soldurabilir, hatta halınızı yırtabilir.Bu tür durumlarda o firmalarda yetkili kimseyi bulamazsınız. Etimesgut halı yıkama şirketi olarak siz değerli halkımızın asla öyle bir duruma düşmemeniz için bütün hizmetlerimiz fabrikamız garantisindedir. Yani Etimesgut halı yıkama firmamızda memnuniyetiniz garanti kapsamında.

 
Etimesgut Halı Yıkama Şirketi Güncel Haberler

Etimesgut Halı Yıkama Sık Sorulanlar
Etimesgut Halı Yıkama Disiplini
Etimesgut Halı yıkama Videosu
Etimesgut Halı Yıkama Kış Mevsimi
Etimesgut Halı Yıkama Step Halı Yıkama
Etimesgut Halı Yıkama Ar-ge
Etimesgut Halı Yıkama ve Kurutma
Etimesgut Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

 
 
 
Etimesgut Lila Halı Yıkama Videomuzu İzleyin

Etimesgut Halı Yıkama Web Sitemize Hoşgeldiniz.
Etimesgut Halı Yıkama Web Sitemize Hoşgeldiniz.

Etimesgut Halı Yıkama Tecrübesi

  Etimesgut halı yıkama tecrübesi yıllar öncesine dayanır. Firmamızın temeli al dokuması halı üretiminden motif tasarlamaya ve kök boyalı halıların üretim sonrasında ki yıkama işleminden mütevelliddir.
  Etimesgut halı yıkama firmamız çalışanları yıllar önceki halı yıkama tecrübesini günümüz teknolojisi ile birleştirmeyi başarmış ve bu uğurda yeni atılımlara imza atmıştır.
 Etimesgut halı yıkama olarak Etimesgut'ta ki halı yıkamacılar arasında en çok tavsiye edilen halı yıkamacı firma

740 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halıyıkamacı | Halıyıkamacı Etimesgut
Etimesgut Halıyıkamacı | Halıyıkamacı Etimesgut

  Etimesgut Halı Yıkama sunar.Geleneksel halı yıkama işlemi ülkemizde el ve yün halı dokuma yapılan Taşpınar, Keçikale, Kula, Demirci, Milas, Hereke v.b. bölgelerinde bundan yıllar önce başlamıştır. Zaman içinde  büyük şehirlerde de halı yıkamaya ihtiyaç olunca; makine halılarının da yıkanmasına uyarlanarak çok başarılı sonuçlar elde edilen bir halı yıkama tekniği haline gelmiştir.
  Geleneksel yöntemle halı yıkama , halıların tozu alındıkt ...

644 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Ayakkabı Boyası
Etimesgut Halı Yıkama Ayakkabı Boyası

  Ayakkabı boyaları halınızdan temizlenmezse koku yapar ve halı zemininde yağlanma oluşmasını sağlar. Etimesgut halı yıkama olarak Etimesgut'ta ki halı yıkamacı firmalar arasında en kaliteli halı yıkama hizmeti sunan halıyıkamacı firma olan Etimesgut halı yıkama firmamız, halılarınıza bulaşmış olan ayakkabı boyası lekesini temizler.  
  Etimesgut halı yıkama firmamıza gelen bütün ayakkabı boyası lekelerinin temizliği yapılmıştır. Halınıza olsun leke yapan ayakkabı boyasının leke çözümle ...

669 kez okundu Devamı...

Etimesgut Yorgan Yıkama
Etimesgut Yorgan Yıkama

   Etimesgutta çalışan bayanların ve ev hanımlarının en büyük sıkıntılarından biride yorgan yıkamaktır. Çünki yorganın yüzünün açılması, yün yorganın yünlerinin haricen yıkanması, yünlein çırpılması ve sonra yorgan yüzü sırıtma ( diktirme ) işi çok meşakkatli işlerdir.
  
Etimesgut halı yıkama firmamız aynı zamanda sizin Etimesgutta ki yorgan yıkamacı firmanız olmuştur. Yün yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, elyaf yorgan yıkama ve her çeşit battaniye yıkama hizmetlerimiz garantili olarak yapılmaktadır.
   Etimesgut halı yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi, özel yorgan yıkama makinemizde yıkıyoruz. Bize gelen yorganlarınız önce dezenfekte edilir. Yorgan yıkama ş ...

845 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Antibakteriyel Temizlik
Etimesgut Halı Yıkama Antibakteriyel Temizlik

   Mikroplardan arındırılmış bir hayat dileriz herkese...
   Değerli Etimesgutlular Etimesgut halı yıkama firmamızda antibakteriyel temizlik hizmeti verilmektedir. Firmamız Etimesgut halı yıkamacı firmaları arasında lider halı yıkamacı firma olarak hep ön sıralarda yer almaktadır. Bunun tek sebebi halılarınızı dezenfekte ederek, mayt, bakteri ve mikroplardan arındırmamız olacaktır.
     Bilindiği gibi gözle göremediğimiz mikro organizmaların hayatımızda ki kötü etkileri sayılamayacak kadar fazla. Bilim adamlarının sözlerine ve temizlik konusunda ki hassasiyetlerine baktığımız zaman,  ...

642 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Halıda Boya Lekesi
Etimesgut Halı Yıkama Halıda Boya Lekesi

   Halılarınıza dökülmüş olan plastik duvar boyası, sulu boya, kalem boyası gibi boya lekelerini biz temizliyoruz.  Etimesgut halı yıkama firmamız bünyesinde bulunan, halı şampuanlarımız ve leke çözücü ilaçlarımız ile halılarınızda ki boya lekelerinin temizlenmesini sağlıyoruz.
  Artık  Etimsgutta en düzenli ve disiplinli çalışan
Etimesgut halı yıkama firmamızda lekelere çözüm var. Firmamızda yıkanan halılarınızda ki yağlı boya haricinde ki bilimum boya lekeleri temizlenmektedir. Evimizde çocuklarımız tarafından y ...

720 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Cami Halısı Temizleme
Etimesgut Halı Yıkama Cami Halısı Temizleme

   Etimesgut halı yıkama olarak Etimesgut ilçemizde ki camilerimizin halılarını büyük indirimler yaparak, huzur iklimine yakışır şekilde yıkama yapıyoruz. Etimesgut halı yıkama şirketimizin şimdiye kadar temizliğini yaptığı, camiilerimizden memnun kalan dernek başkanlarımızın tavsiyesi üzerine farklı camiilerede hizmetler verdik.
    Değerli Etimesgut camii dernekleri başkan ve üyeleri.
Etimesgut halı yıkama olarak camiilerimizde ki sabit döşenmiş halıların yerind ...

738 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Kışın Halı Yıkama
Etimesgut Halı Yıkama Kışın Halı Yıkama

   Etimesgut halı yıkama olarak kış aylarındada halılarınızın yıkama işlemine ve diğer hizmetlerimize devam etmekteyiz. Yağmur, rüzgar ve karden etkilenmeden Etimesgut halı yıkamatimesgut halı yıkama firmamız kış aylarında da sizleri yalnız bırakmıyor.
     Yaz aylarında çoğalan ve kış aylarında ortadan kaybolan halı yıkamacıların acaba son durumları nedir. Çünki Etimesgut halı yıkama
firmamız gibi sabit yıkama tesisi olmayan ve fason yıkama yaptıran firmaların kış aylarında dışarıya çıkamadıklarına şahit oluyoruz.
     Değerli müşterilerimiz,

1051 kez okundu Devamı...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10