Etimesgut Halı Yıkama | Tel: 226 02 72 | ETİMESGUT HALI YIKAMA Etimesgut Halı Yıkama   |   Fiyat Listesi   |   Kampanyalarımız   |   Hakkımızda   |   İletişim   |   Video Galeri

 . Halı Yıkama
 . Etimesgut Koltuk Yıkama
 . Etimesgut Yorgan Yıkama
 . Halı Yıkama Aşamaları
 . Etimesgut ta Overlok Yapılır
 . Etimesgut Böcek İlaçlama
 . Etimesgut Halı Koltuk Silme
 . El-Dokuma Halısı Yıkama
 . Etimesgut
 . Basında Halı Yıkama
 . Yerinde Halı Yıkama
 . Leke Çıkarma Yöntemleri
 . Halı Yıkama Bölgelerimiz
 . En Çok İzlenen Videolar
 
Etimesgut Halı Yıkama İlanlar

Etimesgut halı yıkama olarak ilan ediyoruz. Firmamız tam otomatik halı yıkama makinesi halı halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

 
Etimesgut Halıyıkamacı

  Siz yoksa halılarınızı oto yıkamacıyamı veriyorsunuz.Aman dikkat halılarınızın otolarla aynı yerde yıkanmasına asla müsade etmeyin. Çünkü bu işin gerçek ustaları Etimesgut halı yıkama Şirketinde görevliler. Onlar yıllardır halı yıkama ve koltuk yıkama işi ile uğraştıkları için bu işin ustası oldular.Sizde takdir edersinizki bir insan inşaat işçisi olarak çalışırsa ilerde iyi bir aşçı olamaz ama iyi bir inşaat ustası olur. Evet biz bu işe halı dokuma işinden başladık ve şimdi halı yıkama ustasıyız. Şirketimiz tarafından sunduğumuz bütün hizmetlerimiz garantilidir. Etimesgut Halı Yıkama sizlerin kaliteli mekanlarınızın temiz kalmasını sağlar.

 
Etimesgut Halı Yıkama El Dokuma

  Etimesgut halı koltuk yıkama şirketi olarak el emeği göz nuru yün halılarınızı en iyi biz yıkama yaparız.Halı yıkama aslında benzeri olmayan bir sanattır.Evinizde baba yadigarı el dokuma halınız var. Her hangi bir halı yıkamacı firmaya yıkama yapmaları için verdiniz ve teslim aldığınızda güzelim halınızın kök boya olan boyaları birbirina karışmış. Panik yapmayın biz Etimesgut halı yıkama şirketi olarak <>Evet yanlış okumadınız. Biz halınızın eski rengini geri getiriyoruz.

 
Etimesgut Kanepe Yıkama

  Etimesgut halı yıkama olarak uyarıyoruz. Etimesgut'ta kanepe yıkayan halı yıkamacı varmı diye hiç boşuna vakit kaybetmeyin. Biz Etimesgut halı yıkama ekibi olarak evinize geliyor ve yerinde kanepe yıkama işlemini yapıyoruz. Koltuk yıkama ekibimiz aynı zamanda kanepe yıkıyor. Etimesgut halı yıkama ekibi evinize kanepe veya koltuk yıkama için gelirken parkelerinize zarar vermemek için yere sermelik 10 metrekare büyüklüğünde naylon getirir ve kanepelerinizi deterjanlı bol su ile tertemiz yıkar.

 
Etimesgut Halı Yıkama Memnuniyet

  Etimesgut halı yıkama şirketimizde en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Halınızı verdiğiniz amatör halı yıkamacılar veya oto yıkama firmaları halınızın rengini soldurabilir, hatta halınızı yırtabilir.Bu tür durumlarda o firmalarda yetkili kimseyi bulamazsınız. Etimesgut halı yıkama şirketi olarak siz değerli halkımızın asla öyle bir duruma düşmemeniz için bütün hizmetlerimiz fabrikamız garantisindedir. Yani Etimesgut halı yıkama firmamızda memnuniyetiniz garanti kapsamında.

 
Etimesgut Halı Yıkama Şirketi Güncel Haberler

Etimesgut Halı Yıkama Sık Sorulanlar
Etimesgut Halı Yıkama Disiplini
Etimesgut Halı yıkama Videosu
Etimesgut Halı Yıkama Kış Mevsimi
Etimesgut Halı Yıkama Step Halı Yıkama
Etimesgut Halı Yıkama Ar-ge
Etimesgut Halı Yıkama ve Kurutma
Etimesgut Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

 
 
 
Etimesgut Lila Halı Yıkama Videomuzu İzleyin

Etimesgut Halı Yıkama Web Sitemize Hoşgeldiniz.
Etimesgut Halı Yıkama Web Sitemize Hoşgeldiniz.

Etimesgut Halı Yıkama Ciklet Lekesi
Etimesgut Halı Yıkama Ciklet Lekesi

     Eğer halınızda sakız lekesi varsa ya sunacağımız pratik bilgi ile evinizde kendiniz temizleyin, yada Etimesgutun en iyi halı yıkamacı firmalarından olan Etimesgut halı yıkama firmamıza halılarınızı emanet edin, biz temizleyelim. Etimesgut halı yıkama olarak, halı veya koltuklarınıza yapışan sakız (ciklet ) lekelerini biz temizliyoruz.
     Halı veya koltuklarınızda meydana gelmiş sakız lekelerinin temizliği için; önce lekenin kaba kısmını kazıyın, sonrada selülozik tiner ile tamponlayın. Lekenin tamamen yok olduğunu göreceksiniz.
     Eğer siz evinizde meşgul olmamak istiyorsanı ...

902 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Çimen Lekesi
Etimesgut Halı Yıkama Çimen Lekesi

    Etimesgut halı yuıkama firmamız olarak, halılarınızda oluşan çimen lekelerinin evinizde pratk şekilde temizliği hakkında bilgiler sunuyoruz.
    Bilindiği gibi Etimesgut halı yıkama firmamız, Ankara genelinde ve Etimesgut bölgesinde, en iyi hizmeti sunan sayılı firmalardan biridir. Firmamız siz halkımızın en küçük lekelerde dahi halı yıkamacıyı aramamanız için , çimen lekesinin temizliği hakkında uyarıyoruz. Çimen lekesinin temizliği için halınızı beyaz ispirto kullanarak siliniz. Lekenin temizlendiğini göreceksiniz. 
    Eğer bu şekilde evinizde ilgilenmek istemiyorsanız, Etimesgut halı yıkamayı arayınız. Firmamız ücretsiz servis arcı ile halınızı alır, temizler ve ad ...

926 kez okundu Devamı...

Etimegut Halıyıkama
Etimegut Halıyıkama

  Etimesgut halı yıkama olarak halılarınızı evinizden ücretsiz servis aracımız ile alıyoruz. Fabrikamızda her ailenin halısını ayırarak sırası ile halı çırpma makinemize veriyor ve halılarınızın tozunun alınması işlemimizi gerçekleştiriyoruz. Toz alma işlemi tamamlanan halılarınız sırası ile otomatik bantlı halı yıkama makinemizde ustalarımız nezaretinde, hem alttan hem üstten olmak üzere yıkamaya alınıyor. Halı yıkama makinesinde görevli olan ustamız, halı üzerinde ki lekelerin çıkarılması hakkında gerekli gözetlemeyi yapar ve çıkmayan lekelere anında müdehale ederek, lekeleri temizler.
   Otomatik bantlı halı yıkama makinemizden çıkan halılarınız

1007 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Mürekkep Lekesi
Etimesgut Halı Yıkama Mürekkep Lekesi

   Etimesgut halı yıkama olarak, mürekkep lekesinin halınızdan nasıl temizlenebileceği hakkında pratik bilgi sunuyoruz.
   Etimesgut halı yıkama firmamızın tavsiyesidir. Halınızda ki mürekkep ve tükenmez kalem lekelerinin temizliği için; önce lekeyi kurutmadan tamponlayınız ve sonra saf liman suyu ile siliniz.
    Eğer leke çok kalın olarak tabakalaşmış ise Etimesgut halı yıkama firmamıza müracaat ediniz. Firmamız halınızda buluna mürekkep ve tükenmez kalem boyalarını temizleyecektir.

 

 

 

 

...

809 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Mum Lekesi
Etimesgut Halı Yıkama Mum Lekesi

      Etimesgut halı yıkama olarak halınızda oluşan mum lekelri hakkında bir çok Etimesgutlunun çaresiz kaldığını, bize gelen telefonlardan anlayabiliyoruz.
     Halınızda oluşmuş olan mum lekesini pratik olarak temizlemenin en iyi yolu, halı üğzerinden kazıdıktan sonra perkloretilenle silmektir. Mum lekesinin yok oluğunu göreceksiniz.
     Etimesgut halı yıkama pratik çözümler sunar. Firmamız her leke için halı yıkama yaptıran müşterilerimiz için, tabiki hizmet sunmaktadır. Ama Etimesgut halı yıkama karşılıksız olarakta pratik çözümler sunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Etimesgut halı yıkama< ...

847 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Çay Kahve Lekesi
Etimesgut Halı Yıkama Çay Kahve Lekesi

     Etimesgut halı yıkama olarak bazı lekelerin çıkarılması için özel ilgi gerekmektedir. Çay ve kahve lekelerinin çıkarılması içinde gerekli kimyasal maddeler ile müdehale etmek gerekmektedir.
Etimesgut halı yıkama uyarıyoruz çay ve kahve lekelerini şampuanla siliniz.Çıkmazsa %15 amonyaklı su ile siliniz

      Etimesgut halı yıkama olarak Ankara ve Etimesgut gölgesinde temizliğin ve güvenin adı olduğumuzu, şimdiye kadar bizden hizmet alan müşterilerimize sorabilir veyada bizzat kendiniz deneyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

796 kez okundu Devamı...

Etimsgut Halı Yıkama Sık Sorulanlar 2
Etimsgut Halı Yıkama Sık Sorulanlar 2

   Etimesgut Halı Yıkama Firmamıza Sık Sorulan Soruları Cevaplıyoruz:
S-
Etimesgut halı yıkama firmanızın teslimat süresi kaç gündür veya neye göre teslimata karar veriyorsunuz?
C- Firmamız ilk yıkama işlemi bittikten sonra, kalite kontrolden geçirdiği halılarınızın hazır olanlarını adresinize teslim eder. Lekesi çıkmayanı veya halının kendi renginin ortaya çıkmayanı ile karşılaşıldığı zaman 2. yıkama işlemine ücretsiz olarak alır. Teslimat süresi bu durunlar neticesinde uzayabilir.
S- Ben halılarımı vermek istiyorum ama - daha önceki yıkama yaptırdığım firma halılarıma zarar verdi- size güvenebilirmiyim.
C-

755 kez okundu Devamı...

Etimesgut Halı Yıkama Sık Sorulanlar
Etimesgut Halı Yıkama Sık Sorulanlar

  Etimesgut Halı Yıkama Olarak Bize En Sık Sorulan Sorular Yanıtlıyoruz:
1.S) Firmanız oto yıkama da yapıyor mu?
C-    Etimesgut halı yıkama firmamız kesinlikle bir oto yıkama değildir.
2.S) Etimesgut halı yıkama olarak halılarımızın temizlik garantisi varmı?
C-    Halılarınızın hem temizlik hemde güvenlik garantisi var.
3.S) Halılarımı versem evimden mi gelip alıyorsunuz ve bunun için ücret ödeyecekmiyim?
C-    Etimesgut halı yıkama firmasının ücretsiz servis imkanı ile halılarınızı evinizden alıyor ve teslimatta sadece yıkama tutarını tahsil ediyoruz.
4.S) Sizin çağrı atın biz sizi arayalım kampanyanız vardı hala devam ediyor mu?
C-   

1901 kez okundu Devamı...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10