Etimesgut Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 279 40 04 - 0543 494 07 83

Etimesgut Halı Yıkama | Demetevler Halı Yıkama

Demetevler Halı Yıkama

Demetevler Halı Yıkama

Evet etimesgut halı yıkama olarak halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, perde yıkama, halı kenarına ovarlok veya yapıştırma hizmetlerimize firma garantimiz altında devam ediyoruz. Tabi ki her halı yıkama firmasının belirli bir süre sonra prezentabl hizmet sunması gerekmektedir. Her kurumsal firma gibi Etimesgut halı yıkama firmamızda kurumsallığını teyid etmektedir. Firmamız halı yıkama konusunda bütün ekipmanlarının yenileyerek hizmet kalitesinin çıtasını gereği kadar yükselterek, kurumsal kimliğini garanti altına almıştır.

Etimesgut halı yıkama firmamızda yaptığımız değişiklikler sadece hizmet kalitemizi arttırmakla kalmamıştır. Firmamız 2013 yılı sonunda hizmet ağını yaygınlaştırarak 25 ayrı mahalleye halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama hizmetini sunmaya başlamıştır. Evet yanlış duymadınız. Etimesgutdaki halı yıkama firmamız Ankaramızın neredeyse tamamına hizmet kalitesini ulaştırmaktadır. Bu mutlu ve girişimci hamlemizi resmi web sitemiz olan www.etimesguthaliyikama.org web adresimizden duyuruyoruz.

şuan da ziyaret ettiğiniz sayfamız Etimesgut halı yıkama firmamıza ait Demetevler halı yıkama bölgemize ait olan sayfamızdır. Demetevlerde halı yıkama bölgemizde, halı, koltuk, yorgan, battaniye, perde yıkama hizmetlerimiz mevcuttur. Bütün bu sunduğumuz hizmetlerimiz Demetevler mahallemizde de diğer bütün mahallelerle aynı fiyata sunulmaktadır. Mahalleler arasında her hangi bir fiyat veya hizmet farklılığı yoktur. Her mahallemizde eşit hizmet ve eşit fiyat anlayışımız asastır. Demetevler halı yıkama bölgemizden hizmet almak isteyen müşterilerimiz, 0 312 270 90 91 nolu irtibat telefonumuzdan firmamıza ulaşabilirler.

Yukar k
Yukar k