Etimesgut Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 279 40 04 - 0543 494 07 83

Etimesgut Halı Koltuk Yıkama | Etimesgut Yün Halı Yıkama | Etimesgut | Etimesgut Halı Yıkama | ETİMESGUT HALI YIKAMA | HALİYİKAMA ETİMESGUT | Etimesgut Halı Yıkamacı | Etimesgutdaki Halı Yıkamacı | Etimesgut Halı

Etimesgut Yün Halı Yıkama

Etimesgut Yün Halı Yıkama

ETİMESGUT HALI KOLTUK YIKAMADA YÜN HALI YIKAMA :
   Etimesgut halı yıkama el dokuması yün halı yıkama işini çok iyi bilen ustalarımız tarafından yapılır. Çünkü yün halı yıkamamak maharet isteyen bir iştir. Türkiyede neredeyse her coğrafi bölgemizde 8-10 farklı versiyon ve özelliklerde el dokuması yün halı üretimi yapılmaktadır. İşte Etimesgut halı yıkama bu kadar çok farklılıklara sahip el dokuma yün halılarınızı rengini soldurmadan, gönyesini bozmadan yıkar temizler. şimdi yün halılar ve yıkama taktikleri hakkında ayrıntılı bilgi sunuyoruz.
 Yün Halı Yıkama işleminin piri Etimesgut halı yıkama firmamızda çalışmaktadır.
    Yün halılar, genellikle halı endüstrisinin başlangıcını çağrıştırır. Günümüzdeki sentetik ya da geri dönüşüm liflerinden üretilmiş modern halıların aksine, yün halıların geleneksel bir geçmişi vardır. Modası hiç geçmeyen yün halı, diğer halı çeşitlerine göre daha dayanıklıdır. Yün halı kolay kolay alev almaz, ayrıca yumuşak dokuları vardır. Yün liflerin yapısı, tozu ve diğer kir parçacıklarını yüzeyde tutarak, temizlemeyi veya yıkamayı daha kolay hale getirir. Fakat başka bir açıdan da, yün halı temizlenirken ekstra özen ve dikkat gerektirir.
Bu yüzden yün halı yıkama fiyatları, diğer halıların temizleme fiyatlarından daha yüksek olabilmektedir.

   Yün Halı Yıkama
    Halı yıkama işlemi, halının hammaddesine bağlıdır. Yün, halılar için en iyi maddelerden biri olarak düşünülse de, kendine özgü dezavantajlara sahiptir.
   Sentetik halılar için olan solüsyonların birçoğu, yün halılar yıkanırken kullanılamaz. Renk açıcı maddeler ya da optik açıcılar, yün halı yıkama işleminde halıya zarar verebilir.
   Yün halılarla ilgili bir diğer problem ise, halının nem tutma özelliğidir.
   Yıkama sırasında yün halıyı aşırı ıslatmak, kuruma süresini uzatarak halının çekmesine neden olur. Aynı zamanda fabrika tam olarak kurutamazsa halı, çok kötü kokar.
 

 

 

 


 

 

 

 

 

Etimesgut halı yıkama , etimesgut hali yikama , etimesgut halıyıkama , Etimesgut halıyıkamacı , ETİMESGUT HALI YIKAMA , HALI YIKAMA ETİMESGUT , halı yıkama etimesgut , halı yıkama etimesgut

Yukar k
Yukar k