Etimesgut Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 279 40 04 - 0543 494 07 83

Etimesgut Halı Yıkama | Yerinde Halı Yıkama Nedir?

Yerinde Halı Yıkama Nedir?

Yerinde Halı Yıkama Nedir?

Evet etimesgut halı yıkama olarak ; yerinde halı - halıfleks yıkamak nedir sorusuna cevap arayanlar için gerekli bilgiyi sunuyoruz. Yerinden kaldırılması istenmeyen yada kaldırılması mümkün olmayan halıların evinize , işyerinize gelinerek yerinde yıkama işlemidir. Halıfleksler yapıştırıcılar aracılığıyla yere sabit edildiğinden dolayı , yerinden sökülmesi ve tekrar yapıştırılması extra masraflar doğurur. Bu olay hem kesenizi hemde zamanınızı fazlasıyla etkiler. Uzman ekibimiz ve son sistem makinalarımızla Yerinde Halı Yıkama işindede senelerin verdiği tecrübemizle taleplerinize karşılık veriyoruz.

Etimesgut halı yıkama firmamızın yerinde halı yıkama hizmeti sunduğu mekanlar ;
Camiiler, Kuran kursları, oteller, hastane ve poliklinikler, rehabilitasyon merkezleri, okul ve kreşler, düğün ve konferans salonları, işyerleri , evler , plazalar , residancelar , depolar, bürolar, dernek ve birlikler, odalar ve daha sayamadığımız, ihtiyaç duyduğunuz bütün alanlardır. Kullandığımız Kimyasallar ; Etimesgut yerinde halı yıkama şampuanı olarak Jonhson Diversey halı şampuanı ve leke çıkarıcıları kullanılmaktadır.

Etimesgut halı yıkama olarak sunduğumuz bu genel bilgiler ; Yerinde Yıkama işlemi gören halılarınız yaz aylarında 6-8 saat, kış aylarında 8-10 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Yapılan işlem sonrasında 2 - 3 saat kadar halının bulunduğu odada hava sirkülasyonu sağlanır. Yıkama işlemleri garantili olarak yapılır. Halıda çekme, solma yada kötü koku gibi sonuçlar söz konusu değildir. şirketimiz 7 / 24 hizmet vermektedir. Sabah yıkanması mümkün olmayan mekanlara mesai saatleri dışındada hizmet vermekteyiz. Etimesgut yerinde halı yıkama ekibimiz her zaman en iyi sonuç için çalışır ve asla şikayet almaz.

Yukar k
Yukar k