Etimesgut Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 279 40 04 - 0543 494 07 83

Etimesgut Halı Yıkama | Zemin Halısının Önemi

Zemin Halısının Önemi

Zemin Halısının Önemi

Etimesgutda ki halı yıkama firmamızın internet ortamından yaptığı araştırmalara göre: Duvardan duvara serilen zemin halısının önemi nedir. Etimesgut halı yıkama şirketi olarak uyarıyoruz! Duvardan duvara halı kullanmak size ve ailenize farkında olmadan bir çok konuda avantaj sağlar. Biz bunları sırası ile ele alıyoruz.

Duvardan Duvara Halı Nedir? Halı şhowrumlarına dikkat edilirse yaklaşık 3000 civarında duvardan duvara halı ve halıfleks çeşitlerine rastlanır. Hammaddeler ve üretim şekilleri bu halıların kullanım özelliklerini belirlerler. Uzman olmayanlar için duvardan duvara halının kalitesini anlamak güçtür. TSE damgası seçiminizi yaparken size yardım eder. Ayrıca bazı ek özellikler de test edilmektedir. Halıların altında yer alan ve sayıları beşe kadar çıkabilen semboller, halının hangi kullanımlara uygun olduğuna ilişkin bilgi sağlar.

Evet etimesgut halı yıkama Araştırıyor; Zemin halısı neden sağlıklı ve güvenlidir.?
KAYMAYI ÖNLER
Duvardan duvara halı kaza riskini ve incinme şiddetini azaltır. Nemi absorbe ederek kaymayı önler. Düşme ve çarpmaların etkilerini de azaltarak yüksek seviyede bir ayak altı güvenliği sağlar. Sert zeminlerde sıkça karşılaşılan yerden yansıyan güneş ışığının gözü alması ve bu sebeple yaşanabilecek kazalar, halı kaplı mekanlarda olası değildir.
SES ve GÜRÜLTÜ KONTROLÜ
Halı mükemmel bir ses emiciliği sağlar ve huzurlu, rahatlatıcı, daha sessiz bir iç ortam yaratır. Çocukların öğrenimini engelleyen, stres ve dikkatsizlik yaratan dış sesleri azaltır. Mükemmel akustik avantajlar sağlar.Ses ve gürültü gibi çevresel stresi azaltır, ayrıca dokusu ve rengi sayesinde de görsel huzur ve konfor sağlar.
OMURGA VE MAFSAL DOSTU
Sert yüzeylere nazaran, halının üzerinde yürümek çok daha basittir. İlerleyen yaşlarda meydana gelebilecek omurga ve eklem rahatsızlıklarına karşı bireyi korur.
AYAK SAÐLIÐINA FAYDA
Çocukların gelişiminde, ayak sağlığına sert zeminlere göre büyük katkılar sağlar.
İÇ MEKAN HAVA KALİTESİ
Düzenli olarak vakumlanmış / elektrik süpürgesi ile silinmiş halı bir alerji ve mayt kaynağı değildir. Daha da ötesinde, içinize çektiğiniz dahili hava, halı varsa daha temizdir.
Karşılaştırıcı testler, halıyla kaplı mekanların sert yüzeyli mekanlara kıyasla iki kat daha az toz partikülleri barındırdığını göstermektedir. Temiz, kuru ve iyi bakımlı halı aslında hava kalitesini artırmaktadır. Etimesgut halı yıkama olarak internet ortamından derlediğimiz duvardan duvara serilmiş zemin halısının önemi hakkında bilgi sunduk.

Yukar k
Yukar k