Etimesgut Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 279 40 04 - 0543 494 07 83

Etimesgut Artemis Halı Yıkama İşlemi

Etimesgut Artemis Halı Yıkama İşlemi

Etimesgut Artemis Halı Yıkama İşlemi
Etimesgutta ki halı yıkama bölgesinde faaliyet gösteren Etimesgut profesyonel halı yıkama firması artemis marka kilim ve halıları ne tür yöntemlerle yıkıyor?

Vazgeçilmez eşyalarımız olan halıların temizlenmesinden beklenen başarılı neticeyi kazanmak için deneyim gerektiren bazı özel kurallara uyulması gerekliliktir. Beklentileri yüksek bir müşteri olarak siz de hoş olmayan hallerle karşı karşıya kalmaktan endişeleniyorsanız, halı yıkama işinizi vereceğiniz halı firmasını tercih ederken, bir kısım önemli şeyleri araştırmanız ve bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Bir fikir vermek gerekirse artemis marka kilim ve halı yıkama yaptırırken kaliteli bir sonuç için özellikle önem verilecek şey kirlenmiş halıların yıkattırılacağı fabrikanın hijyenik yıkamada beceri kazanmış bir kilim ve halı yıkama fabrikası olmasının gerekli olduğudur.

Bir manada yıkama yapacak kuruluşun ortaya koyduğu kalite, disiplinli çalışan personel kadrosu ve bununla beraber kullandığı malzemelerin kalite standartlarına uygunluğu ile anlaşılabilir. Yıkama işlemlerinde yapılan ilk şey, firma aracının anlaşılan gün ve saatte halıları teslim almasıdır ve bu aşama için artı bir bedel alınmamaktadır. Bilmelisiniz ki işinde kurumsallaşmış bir halı yıkama ve overlok kuruluşu kesin olarak belirlenen zaman aralığında halılarınızı teslim alır. Evet etimesgut halı yıkama personeli tarafından yıkama yerine taşınan halı ve kilimler, önce dokuma türleri tespit edilerek yıkamaya hazırlanır zira tüm halılar aynı makineyle yıkama işlemine tabi tutulamaz. Teknolojinin geldiği noktada yeni dönemde iki farklı halı ve kilim yıkama yolu ortaya çıkmıştır ki, bu sistemlerden ilki meçle elde yıkama şeklinde anılan yöntem, öbürüyse otomatik sistemle icra edilen yıkama metodudur. Otomatik programlı halı yıkama makinesi ile yaptığımız yıkamanın elle yıkamaya göre pek çok yararı gösterilebilir ki, bu faydaların en mühimi zannederim daha fazla yıkayıcı fırça kullanılmasıdır.

Etimesgut profesyonel halı yıkamaya artemis marka kilim ve halıları eski sistemle veya otomasyonlu sistemle yıkatabilirsiniz ama kullanılan deterjanların kalitesi yıkama işinin başarı oranını çok önemli oranda etkiler. Kaldı ki, umulan sonucu elde etmek için ciddi arındırma gücü olan leke gidericiler ile çalışmak büyük önem arz etmektedir. Halı ve yollukların gerekli zamanda kurumasının sağlanmasında bu iş için yapılmış bir sıkma makinesi kullanılması kurutmanın kusursuz olması için büyük önem arz etmektedir. Sanayi tipi sıkma makinesinde sıkılan halı ve yolluklar güneşte bekletilmeye ihtiyaç duyar ki bakterilerin yok edilmesi yalnızca bu koşulla sağlanır. Özel askılarda kuruması gerçekleşen halı ve yolluklar kontrol edilmesi için kalite kontrol noktasına alınır ki, bu kısımda halıların son durumu ile beraber paketleme uygulamaları yapılır. Tüm detaylı işlemleri sonuçlanmış olan halı ve kilimler adreslerine dikkat edilerek bir sıralama sağlanacak biçimde planlanıp, dağıtım birimine gönderilir ki, söz verilen gün ve saatte halı ve yolluklar müşterilere sevk edilir.

Yeterli tecrübeye sahip bir halı yıkama fabrikasının yüksek hijyen kalitesinde bir netice alabilmesi için gerekli prensiplerden bir tanesi de deterjan ve leke çıkarıcı maddelerin hassas yapılı halılara ne tür tekniklerle kullanılacağıyla ilgili tecrübeli olmaktır. Zira bilinmelidir ki, kalite belgeleri tam olan bir şampuan kullanmak temizlikle ilgili işlerin sonucunu etkileyici özelliktedir. Siz de hijyene değer veren bir kimse iseniz kalitesi kanıtlanmış şampuanları kullanan halı yıkama fabrikalarını tercih edin.

Yıkama işleri de diğer sanayi dallarındaki gibi teknolojik ilerlemelerden payına düşeni almış bir iş alanıdır ve mühendislik alanındaki son dönemdeki gelişmeler işin kalite standardını fazlaca üst düzeye yükseltmiştir. Halıların yıkanmasında kullanılan yeni teknikler ve özel üretim sarf malzemeleri yıkama işini neredeyse sıfır hatayla uygulamamıza yardım ediyor. Bundan dolayı her daim Etimesgut halı ve yolluk yıkama olarak bu ayrıntının farkında olduğumuz için halıların yıkanmasında kalitesiyle bilinen endüstriyel ekipmanları kullanmayı prensip edinmiş durumdayız.

Yukar k
Yukar k