Etimesgut Halı Yıkama | Etimesgut Halı Yıkama Disiplini

Etimesgut Halı Yıkama Disiplini

Etimesgut Halı Yıkama Disiplini
Her kurumsal firmanın uygulaması gereken, çalışma sistemine dahil olan çalışma personelinin eğitimleri hakkında bilgiler veriyoruz. Etimesgut halı yıkama firmamızda halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, perde yıkama overlok hizmetleri kısaca bütün hizmetlerde hizmet sunan ekiplerimizin eğitimini periyodik olarak yapıyoruz.
Evet etimesgutda halı yıkama firmamız, bütün çalışanlarını iş branşlarına göre eğiterek çalışma sisteminin dengesinin hiçbir zaman bozulmamasını sağlıyor. Örneğin halı yıkama ve kurutarak servise hazırlamakla görevli ekibimiz; otomatik halı yıkama makinamız üzerinde eğitilerek sistemin akışında tıkanıklığın yaşanmamasını sağlar. Yine halı yıkama ekibimiz halıların kurutulmasında, leke çözümü yaparken ve  kalite kontrollerde ince eleyip sık dokuyarak nasıl hizmet sunarlar ve tekrar yıkamada nelere dikkat edilmeli gibi konularda eğitilirler.
Etimesgut halı yıkama olarak, yılın belli dönemlerinde ekipmanlarımızın eğitimlerini yapıyor, ekipmanların ve makinaların son teknolojik düzeyde olmalarına özen gösteriyoruz. Haliyle yenilenen makinalar ile personele verilen eğitimlerinde yenilenmesi ve güncellenmesi gerekmektedir. Etimesgut halı yıkama firmamız, sizlere sunduğumuz hizmetlerin kalitesinin değişmemesi ve zamanında teslimat yapılmasının, sekteye uyramaması için, gerekli olan ekiplerin eğitilmesini periyodik olarak yapar.
Yukarı Çık
Yukarı Çık