Etimesgut Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 279 40 04 - 0543 494 07 83

Etimesgutda El Dokuma Halı Yıkama

Etimesgutda El Dokuma Halı Yıkama

Etimesgutda El Dokuma Halı Yıkama
Etimesgut profesyonel halı yıkama kuruluşu elde dokunmuş halıları ne tür koşullar altında yıkar?

Yüksek temizlik gereksinimi olan halıların temizlenmesinden beklenen başarılı neticeyi kazanmak için özen gerektiren bir dizi kuralları sağlamak gerekliliktir. Beklentileri yüksek birisiyseniz ve eğer beklenmeyen sonuçlarla yüz yüze gelmekten endişeleniyorsanız halılarınızı vereceğiniz halı yıkama firmasına halılarınızı yıkatırken bazı önemli hususları bilmeniz gerekiyor. Sanıyorum elde dokunmuş halıları yıkatırken iyi bir yıkama için her şeyden evvel dikkat edilmesi gereken konu yıkama işinin verileceği şirketin halıların yıkanmasında titiz ve özverili bir kilim ve halı yıkama işletmesi olmasındaki mecburiyettir.

Bir manada halıları temizleyecek firmanın yıkama kalitesi, iş disiplinine sahip personel kadrosu ve bununla beraber elindeki deterjanların yeterliliğiyle anlaşılabilir. Halı ve kilim yıkamada ilk adım, firma aracının sözleşilen gün ve saatte halılarınızı almaya gelmesidir ki bu aşama ile ilgili artı bir ödeme istenmemektedir. Bu anlamda profesyonel bir halı yıkama ve overlok şirketi muhakkak beklenen saatte adresinizde olacaktır. Etimesgut halı yıkama elemanları tarafından yıkama alanına alınan halılar, hemen türleri göz önüne alınarak ayrı bölümlere alınır çünkü her halı aynı teknikle yıkama işlemine tabi tutulamaz. Halı yıkamadaki gelişmeler sayesinde artık bir birinden farklı iki yıkama yolu gündeme gelmiştir ki, bu metotlardan birisi meçle yıkama diye isimlendirilen şekil, bir diğeri de otomatik makinelerle devam ettirilen yıkama metodudur. Tam otomatik halı ve kilim yıkama makineleri ile yapılan yıkamanın eski usule göre fazlaca avantajı gösterilebilir ki, bu faydaların en önemli olanı her halde personel hatalarının en aza indirilmesidir.

Etimesgut profesyonel halı yıkamaya elde dokunmuş halıları eski sistemle yahut bantlı teknikle yıkatabilirsiniz ancak deterjan kalitesi halı yıkama işinin kalite derecesini önemli oranda etkilemektedir. Temizlik işlerinde başarılı bir sonuç almak için antibakteriyel özelliği olan leke çıkarıcılar kullanmak fazlaca önemlidir. Yıkaması tamamlanmış halıların derhal kurumasının gerçekleşmesinde bu işe özel bir sıkma makinesiyle suyu tahliye etmek, kurumanın problemsiz olması için ciddi önem teşkil etmektedir. Otomatik sıkma makinesinde sıkılan halı ve kilimler askılara asılmaya ihtiyaç duyar ki, bakterisiz kurutma tam anlamıyla bu metotla sağlanabilir. Tam manasıyla kuruyan kuruyan halı ve kilimler kontrol maksadıyla kontrol masasına alınır ve bu kısımda halıların son hali ile birlikte parfümleme ve ambalajlama işlemleri yapılır. Kontrol işlemleri de tamamlanan halı ve kilimler semtlere dikkat edilerek bir sıralama sağlanacak biçimde gruplanıp, sevkiyat araçlarına gönderilir ve böylece istenen zamanda halılar ve yolluklar müşterilere sevk edilir.

İşinde başarılı bir halı yıkama firmasının başarısı seviyesi yüksek neticeler ortaya koyabilmesi için gerçekten önemli konulardan bir tanesi de arındırıcı maddelerin çeşitli halılara hangi usullerle uygulama yapılacağı konusunu bilmektir. Zira ispatlanmış bir gerçektir ki markası belli olan leke çıkarıcılar kullanmak hijyen gerektiren işlerin neticesini doğrudan belirleyicidir. Bu işlerde kaliteye gereken önemi veren biri iseniz kaliteli deterjan kullanan halı ve kilim yıkama firmalarını seçmek mecburiyetindesiniz.

Bu iş te diğer sanayi dallarındaki gibi gelişen endüstriden fayda görmüş bir iştir ve mühendislik alanındaki yeni buluşlar işin niteliğini gerçek anlamda üst düzeye çıkartmıştır. Hijyen sağlamada kullanılan yeni makineler ve üstün özellikli sarf malzemeleri bu mesleği en iyi şekilde sürdürmemize yardım ediyor. Bu nedenle her daim etimesgut halı yıkama firması olarak bu konunun farkındayız ve yıkamada kalitesiyle öne çıkmış yıkama ve sıkma makinelerini kullanma çabasındayız. Firmamız tarafından yıkama yapılmış eldokuma yün halının resmini yukarıda görebilirsiniz. El dokuması halıda renk verme sorunu asla yaşanmamıştır.

Yukar k
Yukar k