Etimesgut Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 279 40 04 - 0543 494 07 83

Etimesgutta Kaymaz Tabanlı Halı Yıkama

Etimesgutta Kaymaz Tabanlı Halı Yıkama

Etimesgutta Kaymaz Tabanlı Halı Yıkama
Etimesgut halı yıkama firması kaymaz tabanlı halı yıkama işlemi

Yıkanması gereken halıların temizlenmesinden hedeflenen kaliteli sonucu kazanmak için özveri gerektiren bir takım normların yerine getirilmesi çok önemlidir. şartlara uygun hizmet almak isteyen bir müşteriyseniz ve bu kez düşük kaliteli bir sonuçla karşı karşıya kalmaktan endişeliyseniz, halılarınızı teslim edeceğiniz halı yıkama fabrikasına karar vermeden önce bazı konuları araştırıp bilgi edinmeniz gerekiyor. Bizce kaymaz tabanlı halıları yıkatırken beklenen neticeyi almak için, temel şart olarak bilinmesi şart olan husus, halıyı yıkayacak fabrikanın hijyen konusunda titiz bir kilim ve halı yıkama işletmesi olmasının gerekli olduğudur.

Bir şekilde halı yıkayacak şirketin yaptığı işteki kalite, özenli çalışan eleman kadrosu ve kullandığı temizlik deterjanlarının yeterliliğiyle mukayese edilir. Yıkama işlemlerinde ilk prosedür, halı yıkama servisinin söz verdiği zamanda yıkanacak malzemeyi almasıdır ve bu aşama ile ilgili ilave bir ücret talep edilmemelidir. Her halükarda iyi iş yapan bir halı temizleme kuruluşu bir şekilde istenen zaman aralığında halıları alır. Etimesgut halı yıkama servis personeli tarafından yıkama bandına naklolan halı ve kilimler, önce dokuma özellikleri tespit edilerek ayrı bölümlere aktarılır zira farklı halılar aynı ekipmanlarla yıkama işlemine tabi tutulamaz. Teknolojik destek sayesinde yeni dönemde ayrı iki halı ve kilim yıkama şekli izlenmeye başlanmıştır ki, bunlardan bir tanesi manuel yıkama olarak bilinen yol, öbürü ise otomatik sistemle icra edilen yıkama tipidir. Otomasyonlu halı ve kilim yıkama makineleri ile yaptığımız yıkama işlemlerinin meçle yapılan yıkamaya göre pek çok yararı listelenebilir ki, bu yararların en dikkat çekicisi belki de halının çift taraflı yıkanmasıdır.

Evet etimesgut halı yıkama firmamıza kaymaz tabanlı halıları eski usulle veya otomasyonlu teknikle yıkatabilirsiniz ancak halı yıkama deterjanının kalitesi halı yıkamanın başarısını önemli oranda belirler. Bu manada, istenen sonucu almak için antibakteriyel özellikte temizlik malzemeleri kullanmak büyük öneme sahiptir. Yıkamadan sonra halıların çabuk bir şekilde kurutulmasında sanayi tipi bir sıkma makinesiyle suyu tahliye etmek kurumanın hedeflenen başarıya ulaşması için çok önemlidir. Santrifüj makinesinden çıkarılan halı ve yolluklar askıya alınmaya ihtiyaç duyar ki bakterisiz yıkama sadece bu yolla olabilir. Güneşli havada kuruması tamamlanan halı ve yolluklar kontrol edilmesi için sonuç noktasına getirilir ve bu noktada tarama, fırçalama ile beraber parfümleme ve ambalajlama işleri yapılır. Poşetleme işleri biten halılar etiketlerine dikkat edilerek bir arada tutulacak şekilde düzenlenip, sevkiyat arabalarına gönderilir ve böylece istenen saatte halılar teslimat noktasına dağıtılır.

Yeterli iş tecrübesi olan bir halı yıkama şirketinin başarılı bir netice alabilmesi için gerekli aşamalardan bir tanesi de halı yıkama şampuanlarının farklı halılara hangi tekniklerle uygulama yapılacağı konusunda bilgili olmaktır. Zira herkes bilir ki kalitesiyle tanınan leke gidericiler kullanmak halı ve kilim yıkamanın kalitesini etkileyici ve belirleyicidir. Yıkama işlerinde kusursuz hijyene azami derecede önem veren biri iseniz standartlara uygun leke çıkarıcıları kullanan halı yıkama şirketlerini seçmeniz gerekir.

Halı yıkama sektörü de benzer işlerdeki gibi endüstriyel gelişmelerden etkilenmiş bir iş alanıdır ve özellikle son yenilikler işin kalitesini epeyce arttırmıştır. Son dönemlerde kullanılan otomasyonlu sistemler ve güçlü deterjanlar mesleğimizi en iyi şekilde sürdürmemize imkan veriyor. Bu saydıklarımızdan dolayı ilk günden beri Etimesgut halı yıkama şirketi olarak bu hususun farkındayız ve halı yıkamada en başarılı makine ve ekipmanları kullanmaya gayret ediyoruz.

Yukar k
Yukar k