Etimesgut Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 279 40 04 - 0543 494 07 83

Etimesgutta Uzun İplikli Halı Yıkama

Etimesgutta Uzun İplikli Halı Yıkama

Etimesgutta Uzun İplikli Halı Yıkama
Etimesguttaki halı ve yolluk yıkama kuruluşumuz uzun iplikli halı ve yollukları hangi makineleri kullanarak yıkar?

Lekeli halıların yıkanmasından amaçlanan hijyenik sonucu almak için özveri gerektiren bir dizi koşullara uymak gerekliliktir. Halı temizliğinde titiz bir halı sahibi olarak eğer gerekli beklentiyi karşılamayan hallerle karşı karşıya gelmekten şüphe duyuyorsanız halılarınızı temizleteceğiniz halı firmasını seçmeden evvel kimi detayları bilmelisiniz. Altını çizmek gerekirse uzun iplikli halı ve yollukları yıkatırken yüksek kaliteli yıkama için, öncelikle özen gösterilecek şey yıkama işini vereceğimiz kuruluşun hijyen konusunda profesyonellik kazanmış bir kilim ve halı yıkama işletmesi olmasının gerekliliğidir.

Çünkü kilim ve halıları yıkayacak fabrikanın işçilik kalitesi, işinde uzmanlaşmış bir çalışma ekibi ve elindeki deterjanların yüksek kalitede olmasıyla anlaşılabilir. Halıların yıkanması işinde ilk prosedür ücretsiz servisin sözleşilen saatte halıları teslim almasıdır ve bu işlem ile alakalı ekstradan bir bedel istenmemektedir. Her halükarda memnun kalınacak bir temizlik işletmesi bir şekilde belirlenen zaman aralığında verilen adreste olur. etimesgut halı yıkama servis personelince yıkama alanına nakledilmiş olan yıkanacak malzemeler, karıştırılmadan leke türleri tespit edilerek ayrılır çünkü bütün halılar aynı ekipmanlarla yıkanmamalıdır. İlerleyen teknoloji ile beraber artık iki ayrı halı ve kilim yıkama sistemi kullanılmaya başlanmıştır ve bu metotlardan birisi manuel yıkama diye isimlendirilen yol, ikincisiyse otomatik makinelerle icra edilen yıkama şeklidir. Otomatik programlı halı yıkama makineleriyle icra edilen yıkama işinin önceki sisteme göre pek çok avantajı gözlemlenir ki, bunlardan en önemlisi zannediyorum daha fazla yıkayıcı fırça kullanılmasıdır.

Etimesgut hijyenik halı ve yolluk yıkamaya uzun iplikli halı ve yollukları elde yahut otomatik teknikle yıkatabilirsiniz fakat kaliteli deterjan kullanmak bu işin başarı oranını çok büyük ölçüde belirlemektedir. Temizlikte pozitif bir neticeye varmak için antibakteriyel özelliği olan endüstriyel deterjanlar ile uygulama yapmak gerekmektedir. Yıkanmış halıların hızla kurutulmasında otomatik bir sıkma makinesinden yardım almak kurutmanın sorunsuz olması için çok önemlidir. Otomatik sıkma makinesinde suyundan arındırılan halı ve kilimler güneşle kurutulmaya gereksinim duyar ki güneş dezenfeksiyonu tam manasıyla bu metotla sağlanır. Kurutma askılarında kuruduğu tespit edilen halı ve kilimler kontrol amacıyla denetleme birimine alınır ve bu bölümde halıların son durumu ile beraber paket işlemleri yapılır. Paketleme işlemleri de biten halı ve kilimler kayıtlarına göre bir sıralama sağlanacak biçimde gruplara ayrılıp, sevkiyat elemanlarına gönderilir ki, söz verilen zaman diliminde halılar teslimat noktasına dağıtılır.

Yılların deneyimine sahip bir halı ve kilim yıkama firmasının kusursuz bir neticeye varabilmesi için önemli aşamalardan birisi de leke çözücü malzemelerin çeşitli halılara hangi metodlarla uygulanacağıyla alakalı bilgi sahibi olmaktır. Zaten tahmin edersiniz ki standartlara uygun bir halı yıkama deterjanı kullanıyor olmak halı yıkama işinin kalitesini kesin olarak belirleyicidir. Halı yıkamada kusursuz hijyene özen gösteren bir kimse iseniz piyasada geçerli deterjanlar kullanan halı ve kilim yıkama firmalarını seçmelisiniz.

Halı yıkama da diğer iş alanlarındaki gibi endüstriyel ilerlemelerden nasibini almış bir iş koludur ve özellikle son dönemdeki yenilikler bu işin standardını fazlaca arttırmıştır. Firmamızda kullanmaya başladığımız makineler ve buna ek olarak özel üretim deterjanlar bu işi kusursuz biçimde yapmamıza yardımcı oluyor. Bu sebeple en başından beri Etimesgutta halı yıkama firması olarak bu konunun bilincindeyiz ki, işletmemizde kalitesi en yüksek olan otomasyon sistemlerini kullanmaya devam ediyoruz.

Yukar k
Yukar k