Etimesgut Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 279 40 04 - 0543 494 07 83

Etimesgutta Yün Halı Yıkama

Etimesgutta Yün Halı Yıkama

Etimesgutta Yün Halı Yıkama
Etimesgut halı ve yolluk yıkama firması yün halı ve yollukları ne tür şartlarda yıkamaktadır?

Bir halının temizlenmesinden hedeflenen sağlıklı neticeyi kazanmak için özveri gerektiren bazı şartları oluşturmak gereklidir. Beklentileri yüksek birisi olarak eğer beklentinizin altında bir neticeyle karşı karşıya gelmekten tedirginlik duyuyorsanız, halılarınızı teslim edeceğiniz yıkama firmasına iş yaptırırken bazı kriterleri göz ardı etmemeniz gerekiyor. Söylemek gerekir ki yün halı ve yollukları yıkatırken iyi bir yıkama için ilk önce bilmek gereken şey halı yıkama işimizi görecek işletmenin temizlik ve hijyen sağlamada yeterli donanıma sahip bir temizlik işletmesi olması gerektiğidir.

Kaldı ki halıların temizliğini yapacak firmanın kalite göstergesi, düzenli çalışan personel kadrosu ve bununla beraber, uygulama yaptığı temizlik malzemelerinin uygun kalitede olmasıyla mukayese edilir. Yıkama işlemlerinde yapılan ilk şey, servis aracının beklenen gün ve saatte halılarınızı almaya gelmesidir ki, bu aşama ile alakalı herhangi bir ücret istenmemelidir. Bu manada kurumsal bir halı yıkama kuruluşu muhakkak belirtilen anda verilen adreste olur. Etimesgut halı yıkama servisiyle yıkama birimine naklolan yıkanacak malzemeler, derhal türlerine bakılarak yıkamak üzere hazırlanır çünkü bütün halılar aynı makineyle yıkanmamalıdır. Değişen koşullarla birlikte günümüzde iki çeşit halı yıkama sistemi kullanılmaya başlanmıştır ve bu metotlardan bir tanesi elde yıkama şeklinde tarif edilen yol, bir diğeri de otomatik halı yıkama makinesiyle icra edilen yıkama tipidir. Otomatik sistem halı ve kilim yıkama makinesiyle yapılan yıkamanın manuel yıkamaya göre epeyce çok avantajı ortaya çıkar ki, bunlar arasında en dikkat çekicisi bizce daha yüksek kalitede yıkama yapılmasıdır.

Etimesgut halı ve yolluk yıkamaya yün halı ve yollukları manuel belki de bilgisayarlı sistemle yıkatabilirsiniz ancak kaliteli deterjan kullanımı halı yıkamanın sonucunu net olarak etkileyen bir özelliktedir. Halı ve kilim yıkamada, umut edilen sonuca varmak için bakterileri arındırabilen endüstriyel deterjanlar ile uygulama yapmak çok önemlidir. Yıkama işi bitirilen halıların derhal kurutulmasında sanayi tipi bir sıkma makinesi kullanılması, bu işin kusursuz olması için gerçekten önemlidir. Endüstriyel sıkma makinesinden çıkarılan halılar askıya alınmaya gereksinim duyar ki, güneşle dezenfeksiyon sadece bu yöntemle olur. Kurutmalıklarda kuruduğu anlaşılan halılar son kontroller için denetleme bölümüne getirilir ve bu masada tarama ile birlikte ambalaj işlemleri yapılır. Kontrol aşamaları da biten halı ve yolluklar adreslere bakılarak bir sıralama sağlanacak biçimde toparlanıp, dağıtım birimine aktarılır ve böylece önceden anlaşılan sürede halılar yerlerine ulaştırılır.

Yılların deneyimine sahip bir halı, kilim ve yolluk yıkama işletmesinin başarısı seviyesi yüksek bir sonuç çıkarabilmesi için hassasiyet gerektiren hususlardan birisi de ağartıcı maddelerin çeşitli halılara ne tür usullerle uygulama yapılacağının bilinmesidir. Zira kesin olarak bilinir ki, kalitesi kanıtlanmış leke çıkarıcılar kullanmak hijyen gerektiren işlerin neticesini belirleyici özelliktedir. Halı yıkamada kusursuz temizliğe azami derecede önem veren bir kimse iseniz kalite belgeleri tam olan deterjanlarla çalışan halı yıkama işletmelerini seçmek zorundasınız.

Halı yıkama işi de benzer sanayi işlerinde olduğu gibi teknik ilerlemelerden olumlu etki almış bir sektördür ve mühendislik alanındaki son dönem yenilikleri işin kalitesini gerçek manada üst düzeye çıkartmıştır. Hijyen sağlamada kullandığımız otomatik makineler ve ilaveten üstün vasıflı leke çözücüler mesleğimizi neredeyse sıfır hatayla sürdürmemize olanak tanıyor. Bundan dolayı senelerdir etimesgut halı yıkama şirketi olarak bu önemli konunun farkındayız ki, yıkama uygulamalarımızda en yüksek kalitedeki ekipmanları kullanma eğilimindeyiz. Resimde gösterdiğimiz makine üretimi yün halı firmamız tarafından kış ayında yıkama yapılmış ve müşteri memnuniyeti olarak tam not almıştır.

Yukar k
Yukar k